Galerie obrazů

Na této stránce představuji mou výtvarnou tvorbu od r. 2011, kdy mne oslovilo malování na hedvábí a malování voskem (enkaustika). Obě techniky jsou poměrně náročné, ale také mají své nezaměnitelné kouzlo, které spočívá v plných a jasných barvách. Ve chvílích prolínání jednoho tónu do druhého vznikají nepředvídatelné obrazce a nové odstíny. V těchto zvláštních okamžicích cítím, že to nejsem jenom já, kdo obraz tvoří, ale že mi někdo pomáhá. A já mu za to moc děkuju!

Galerie je rozdělená do tří základních sekcí. První dvě jsou vytvořeny dle použité techniky malování, třetí sekce představuje ručně malované výrobky z hedvábí. Zde si můžete vybrat velikost a základní barevné tónování šátků a šál. Originálním hedvábným doplňkem můžete oživit svůj šatník nebo udělat radost svým blízkým.

Pokud vás při prvním náhledu obrázek zaujme, po jednom kliku se objeví detail, který si můžete dalším klikem zvětšit na celou obrazovku.

V případě, že se vám obrázek líbí a nemůžete si dovolit originál či už není k prodeji, mohu vám za symbolickou cenu dodat fotku obrázku na kvalitním fotografickém papíře. Velikost je omezena tiskárnou, nejlépe do A4, umíme i A3, ale zde už bude vyšší cena (díky pořizovacím nákladům za papír a barvy). Obrázek může být i laminovaný.

Sekce galerie